Lista członków Stowarzyszenia

"Klub Otrycki"


Imię Nazwisko e-mail
Katarzyna Bator kat_bat@smgkrc.pl
Arkadiusz Bińkowski  
Igor Czajka igorc@parp.gov.pl
Magda Dobrowolska mdobrowolska@bates.pl
Anna Domaradzka domel@medianet.pl
Małgorzata Frankowska malgorzata.frankowska@iqs-quant.com.pl
Jarosław Frąckowiak jaroslaw.frackowiak@mdmworld.com
Rafał Grynfelder rafalg@polbox.com
Arkadiusz Jarecki  
Grzegorz Baltazar Kajdrowicz baltazar@podspodem.art.pl
Agnieszka Karpowicz akarpowicz@poland.com
Krzysztof Kazimierczak kazimierczak.k@arp.com.pl
Paweł Kociszewski entemena@poczta.wp.pl
Michał Kołodziejczyk mkolodziejczyk@idea.net.pl
Jakub Krupa jakub.krupa@ppw.pl
Piotr Kurowski piokur@hator.com.pl
Ariadna Machowska-Hęclewska ariadna.machowska@agora.pl
Alexander Marchlewski olek.marchlewski@unilever.com
Krzysztof Markuszewski janprowincjusz@poczta.onet.pl
Włodzimierz Olak  
Andrzej Pawlik andrzej.pawlik@mdmworld.com
Joanna Pawlik andrzej.pawlik@mdmworld.com
Patryk Słowicki patryk@podspodem.art.pl
Ryszard Sołdan ryso@plac.pw.edu.pl
Aleksandra Sztetyłło ola@optimus.waw.pl
Piotr Talarek piotrek@ip.atomnet.pl
Mariusz Twardowski petrot@poczta.arena.pl
Krzysztof Tymicki k_tymicki@yahoo.com
Jan Wasilewicz jwasilewicz@wp.pl
Marcin Ząbek mzombie@poczta.fm
Jacek Żebrowski jacek.zebrowski@mdmworld.com


Lista ma służyć umożliwieniu kontaktów zarówno wewnątrz- jak i zewnątrz-klubowych. Jeśli czyjś adres zniekształciłem, bądż adres uległ zmianie proszę dawać mi znać, a niezwłocznie poprawię lub uzupełnię.

Tutaj można wysłać maila do wszystkich Klubowiczów.

Tutaj można wysłać maila do wszystkich Sympatyków.

powrót